19 Temmuz 2021
Binasının dış cephesi de en az içi kadar temiz bir görünüme sahip olsun isteyenlerin tercihi: Aqusto Sil! Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen ve fotokalitik, yani kendi kendini temizleme özelliğine sahip Aqusto Sil ile binanız göz alıcı görünümünü uzun yıllar korusun!

18S5 rengi ve çok daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Sil


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

18S5


Binanızın dış cephesinde temiz ve aydınlık bir görünüm sağlayan 18S5, detaylarda orta koyulukta grilerle birlikte kullanıldığında zamansız bir görünüm sağlıyor. Açık pembe tonlarıyla birlikte soft geçişler yapabileceğiniz dış cephenizde pembe alt tonlu bejlerle de sıcaklık hissini artırabilirsiniz. Yine söve, çerçeve ve detaylarda kullanacağınız açık yeşil de 18S5 ile güzel bir uyum sağlayacaktır.

18S5 ile uyumlu renkler32S2


20S3


14S3


30S2


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM