2 Aralık 2020
Pembenin soft tonlarıyla evinizde aydınlık ve dinlendirici bir atmosfer yaratırken, yeşil bitkiler ile dekorasyonunuza çok daha sıcak bir hava katabilirsiniz. Evinizi Momento Max'ın soft mat® dokuda Hibiskus50 rengi ile güzelleştirmek ve detaylı bilgi için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Hibiskus 50


Hibiskus 50

Soft bir pembe olan Hibiskus 50, dinlendirici tonuyla uygulandığı alanda huzurlu bir etki yaratır. Mavi ve kahvenin orta tonlarıyla son derece uyumludur. Bej ya da krem renkleriyle birlikte kullanıldığında, ortamdaki ferahlık hissini artırırsınız.

Hibiskus 50 ile uyumlu renkler


Kozmik 155

Kozmik 155

Hibiskus 200

Hibiskus 200

Bej 20

Bej 20

Eylül 15

Eylül 15


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM