21 Ağustos 2020
Renxmatik ile duvarlarınızı masalsı renklerle donatırken, kendi masalınızın kahramanı olun!

Mistik bir hava yaratan mor ve tonlarıyla duvarlarınızı renklendirmek için Filli Ustalarımız her zaman hazır!

Siz de evinizi Funda 45 ile renklendirmek ya da benzer tonları keşfetmek isterseniz linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.

Momento Tek


Momento tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Funda 45


funda 45

Zarif, romantik, dinlendirici ve ilham verici… Mor tonlarından olan Funda 45’i tanımlayabileceğimiz kavramlardan sadece birkaçı. Son zamanlarda trend olmaya başlayan Funda 45’i morun farklı tonları ya da açık maviyle birlikte kullandığınızda son derece baştan çıkarıcı bir etki yaratabilirsiniz. Gri rengi de Funda 45 ile kombinlendiğinde dekorasyonunuza güçlü bir etki sağlayacak.

Funda 45 ile uyumlu renkler


Funda 35

Funda 35

Taflan 85

Taflan 85

Rüzgar 85

Rüzgar 85

Andezit 35

Andezit 35


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM