21 Haziran 2021
Momento Life Kids'in hava kalitesine negatif etkileri olan koruyucu, formaldehit ve uçucu/yarı uçucu organik bileşenleri içermeyen özel yapısı ile çocuklarımızın odalarında aldıkları her nefes çok daha sağlıklı! Kehribar 185 ve çocuk odalarında gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz keyifli renk seçenekleri için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Life Kids


Momento Silan

Momento Life Kids renkleri, Türkiye’de psikolog eşliğinde ilk kez hazırlanan “Çocuklarda Renk Etkisi – Bebek, Çocuk ve Genç Odaları” renk koleksiyonundan 0-2, 3-6, 6-9 ve ergenlik yaş gruplarına göre seçilmiştir. Yüksek dayanım gücü ve yüksek örtücülüğe sahip, doğal ipek mat iç cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında, yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, formülasyonunda, formaldehit, koruyucular ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC/ sVOC) kullanılmadan üretilmiştir.


Ürünü İncele

Kehribar 185


Son derece sıcak ve canlı bir renk olan Kehribar 185, uygulandığı alana enerji katarken onu açık gri ya da kahve tonlarıyla dengeleyebilirsiniz. Dilerseniz koyu yeşillerle de kombinleyerek çocuğunuzun odasında eğlenceli bir atmosfer yaratabilir, sarının enerjisi ve yeşilin huzurunu bir arada kullanabilirsiniz. Kahvenin orta koyuluktaki tonları da yine mekanda doğal ve sıcak bir atmosfer sağlamanıza yardımcı olur.

Kehribar 185 ile uyumlu renklerHasır 350


Kaktüs 90


Dolu 25


Hasır 150


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM