21 Mayıs 2021
Su buharı geçirgenliği sayesinde ahşabın nefes almasını sağlayan ve güneşin UV ışınlarına karşı koruyan WoodMaXX® Aqua Universallasur ile bahçelerde, teraslarda baharın enerjisini hissedin. Ahşabın doğal dokusuyla uyumlu Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Verniği hakkında daha fazla bilgi almak için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

WoodMaXX® Aqua Universallasur


Momento Silan

Aktif Silikon Teknolojisi sayesinde dış cephelerde ahşabın korunması ve renklendirilmesi için uygulanır. Güneşin UV ışınlarına karşı koruyucu özellik gösterir. Su itme özelliği ile (hydroperl-effekt) neme karşı koruma sağlar.

Modifiye poliüretan katkısı sayesinde, darbe ve dış hava şartlarına ekstra dayanım gösterir. Su buharı geçirgenliği sayesinde ahşabın nefes almasını sağlar. Ahşabın doğal dokusunu bozmadan koruyan yapıya sahiptir. Damlama, sıçrama yapma-yan yapısı ile kolay uygulanır. İnce film tabakası sayesinde kolay restore edilir. VOC (Volatile Organic Com-pounds) AB direktiflerine uygundur. Renxmatik Sisteminde renklendirilir.

Ürünü İncele

Chestnut8095


Orta koyulukta bir ahşap tonu olan Chestnut 8095’i daha koyu tonda ahşaplarla kombinleyebilirsiniz. Dilerseniz bahçe mobilyalarınızın kumaş kısımlarında ya da pergolalarınızda kullanacağınız objelerde mavi ve yeşilin sıcak tonlarını tercih ederek keyifli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Chestnut8095 ile uyumlu renklerDark Brown 8100


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM