22 Mart 2021
Huzur ve güven duygularını güçlendiren yeşil tonlarından Buket 205'i ahşap mobilyalarla tamamlayarak keyifle oturacağınız bir salona sahip olun. Dilerseniz dekorasyonunuzda yeşil bitkilere de yer vererek ortamdaki doğallık ve canlılık hissini daha da artırabilirsiniz. Kendinize capcanlı oturma alanları yaratın. Momento Max'ın soft mat® dokudaki Buket 205 rengini ve çok daha fazlasını incelemek için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Buket 205


Buket 205

Yeşilin açık tonlarından olan Buket 205, huzur veren ve sakinleştirici renkler arasında bulunuyor. Onu daha açık yeşillerle tamamlayarak, ton sür ton etkisiyle bu huzuru artırabilirsiniz. Bej ve krem rengi de Buket 205 ile birlikte uyumla kullanabileceğiniz ve mekana ferahlık katmanızı sağlayacak renkler arasında bulunuyor. Daha sofistike bir dekorasyon içinse size morun orta ve üstü tonlarını kullanmanızı öneririz.

Buket 205 ile uyumlu renkler


Rezene 285

Rezene 285

Hasır 40

Hasır 40

Menekşe 25

Menekşe 25

Kehribar 80

Kehribar 80


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM