22 Ocak 2021
Her dönemin en çok tercih edilen rengi kahve tonları ile evinize doğayla uyumlu bir sadelik katın… Dış cephe uygulamalarınızda uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, Duomax® Koruma Etkili 19S3 rengini incelemek ve çok daha fazlası için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz.

Aqusto Sil


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

19S3


19S3

Açık kahve tonları arasında yer alışı ile birçok renkle uyumlu dış cephe renkleri arasında kalan 19S3’ü daha koyu kahve tonlarıyla birlikte, uyumla kullanabilirsiniz. Dış kapı ve çerçevelerinizde kullanacağınız kirli beyaz ve gri tonları, ya da panjurlarda tercih edebileceğiniz bordo renk ile de göz alıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

19S3 ile uyumlu renkler


33S2

33S2

34S5

34S5

38S

38S

14S1

14S1


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM