22 Şubat 2021
Momento Silan ile hayatınızı enerji veren, sıcak renklerle çevreleyin. İpeksi mat® dokusuyla ışığı yansıtarak uygulandığı ortama ferahlık katan Momento Silan’ın Eylül 180 rengi ile yaşam alanlarınıza keyif katın. Eylül 180 rengi ve daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Eylül 180


Eylül 180

Sıcak ve enerjisi yüksek renkler arasında yer alan Eylül 180’i koyu orta ya da kahve tonlarıyla birlikte kullanarak, pozitif hissini daha da yukarıya taşıyabilirsiniz. Bu konuda bambu ya da ahşap mobilyaları kullanabilirsiniz. Koyu mor ve mavi tonları da Eylül 180 ile birlikte son derece eğlenceli ve şık mekanlar yaratabileceğiniz başlıca renkler. Eğer Eylül 180’in enerjisini dengelemek istiyorsanız da size orta yeşil tonlarını kullanmanızı öneririz.

Eylül 180 ile uyumlu renkler


Hasır 355

Hasır 355

Taflan 55

Taflan 55

Kozmik 150

Kozmik 150

Irmaak 25

Irmak 25


Satın Al

filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM