22 Temmuz 2020
Dekorasyonunuzla fark yaratın.

Pürüzsüz duvarlarınız, dekorasyonunuzu eşsiz kılan detaylarla birleşsin. Size de mükemmelliğin keyfini sürmek kalsın.

Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen, tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Max, soft mat® dokusuyla uygulandığı alana eşsiz bir dekoratif özellik kazandırıyor. Momento Max, dekorasyonunuzu kusursuzlaştırmak için size Filli Boya bayisi kadar yakın.

Filli Boya Momento Max ile evinizi güzelleştirecek sınırsız renk seçeneği için linke tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.


Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Menekşe 30


Menkşe 30

Yaşam alanında seçkin bir görünüm yaratmak isteyenlerin tercihi Menekşe 30, soft pembe ve altın sarısı tonlarıyla birlikte uyum içinde kullanabilir, son derece çarpıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Gri rengi de Menekşe 30’la kombinlenebilecek diğer bir ideal renk. Menekşe 30’la boyanmış duvarlarınızla birlikte gri mobilya ya da aksesuarlar da tercih edebilirsiniz.

Menekşe 30 ile uyumlu renkler


Mango 90

Mango 90

Masal 170

Masal 170

Andezit 125

Andezit 25


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM