23 Kasım 2020
Modern tasarımların mavi tonlarıyla buluştuğu stil sahibi evlere sahip olun. Yüksek örtücülük özelliğiyle de fark yaratan, Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Silan hakkında detaylı bilgi ve milyonlarca renk seçeneği için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Kozmik 150


Kozmik 150

Doğal ve dinlendirici renkler arasında bulunan Kozmik 150, nötr bej tonlarla kombinlendiğinde ferahlatıcı bir ortam sunarken, kahve ve ahşap tonlarıyla birlikte kullanıldığında da sıcak ve samimi bir dekorasyonun temeli oluyor. Pembe ve mavinin soft tonlarıyla da özellikle çocuk ve genç odaları için göz alıcı dekorasyon alternatifleri sunuyor.

Kozmik 150 ile uyumlu renkler


Kum Beyazı

Kum Beyazı

Kil Taşı

Kil Taşı

Kıvılcım 85

Kıvılcım 85

Kozmik 80

Kozmik 80


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM