24 Mayıs 2021
Momento Life Kids'in iç cephe hava kalitesine negatif etkileri olan maddeleri içermeyen yapısı ile en değerlimiz olan çocuklarımızın odalarında sağlıklı bir ortam yaratın. Pembenin soft tonlarından Itır 20 ile odalarında geçirdikleri vakitleri güzelleştirin. Detaylı bilgi için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Life Kids


Momento Silan

Momento Life Kids renkleri, Türkiye’de psikolog eşliğinde ilk kez hazırlanan “Çocuklarda Renk Etkisi – Bebek, Çocuk ve Genç Odaları” renk koleksiyonundan 0-2, 3-6, 6-9 ve ergenlik yaş gruplarına göre seçilmiştir. Yüksek dayanım gücü ve yüksek örtücülüğe sahip, doğal ipek mat iç cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeyle bütünleşir. Yüksek teneffüs kabiliyetine sahiptir. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulama esnasında, yayılma gücü sayesinde işçilik tasarrufu sağlar. Bu yenilikçi teknoloji sayesinde, formülasyonunda, formaldehit, koruyucular ve uçucu/yarı uçucu organik bileşikleri (VOC/ sVOC) kullanılmadan üretilmiştir.


Ürünü İncele

Itır 20


Uygulandığı alana aydınlık bir görünüm kazandıran Itır 20 özellikle mavi ve pembe tonlarıyla birlikte çocuk odalarında sıcak ve uyumlu bir dekorasyon yaratıyor. Kontrast etkiyle mekana hareket katmak isteyenler Itır 20’yi koyu kahve tonlarıyla da kombinleyebilirler. Gri mobilyalar da Itır 20 ile birlikte kullanıldığında son derece güzel bir sonuç verecektir.

Itır 20 ile uyumlu renklerKozmik 25


Hasır 360


Koral 115


Andezit 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM