24 Temmuz 2020
Açık renk duvarlar ve ona eşlik eden sade objelerle, kendinize ferah bir yaşam alanı oluşturun.

Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen tam silinebilir ve yıkanabilir Filli Boya Momento Silan ile yıllarca ilk günkü renk ve güzelliğini koruyan duvarlara sahip olun.
Filli Boya Momento Silan'ın sizi yansıtan renklerini incelemek için linke tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.


Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Masal 135


Masal 135

Masal 135, açık bir renk olmasından dolayı mekana ferahlık katarken, ışığı daha iyi yansıtması dolayısıyla aydınlık ve geniş bir görünüm kazandırır. Yeşil ve türkuazla birlikte yaşam alanınıza keyifli bir hareket kazandırır. Lila ve koyu kahve de gerek mobilyalar, gerekse de objelerinizi seçerken Masal 135 ile mükemmel bir uyum yakalayabileceğiniz diğer renkler.

Masal 135 ile uyumlu renkler


Buket 115

Buket 115

Irmak 175

Irmak 175

BFunda 80

Funda 80

Hasır 325

Hasır 325


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM