25 kasım 2020
Aqusto Silan ile dış cepheniz yıllarca ilk günkü renk ve dokusunu korusun! Duomax® Koruma Etkisi sayesinde maksimum nefes alma ve su iticilik özellikleri sunan Aqusto Silan, daha sağlıklı bir yaşam alanı yaratırken dış cephenizin de kuru kalmasını sağlar. Binanıza değer katacak dış cephe renklerini seçmek için linki tıklayınya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Aqusto Sil


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

11S


11s

Kırmızı tonları arasında yer alan 11S rengi, binanızın dış cephesi için son derece sıcak ve göz alıcı bir görünüm sunar. Dış cephenin genelinde kullanacağınız 11S rengini, balkonlara ya da cephenin bir kısmına uygulayacağınız gri tonlarıyla tamamlayarak, dekoratif bir dış cepheye sahip olabilirsiniz. Yine bahçenizde ya da binanızın dış unsurlarında tercih edebileceğiniz pembe, pudra rengi ve bej tonları da 11S rengi ile uyumlu kullanabileceğiniz renkler arasında.

11S ile uyumlu renkler


11S3

11S3

10S5

10S5

36S5

36S5

38S2

38S2


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM