25 Ocak 2021
Son yılların trend renkleri arasında yer alan Koral 95'i yatak odanızda koyu renk mobilyalar ile kombinleyerek zarif ama güçlü bir dekorasyona imza atın. Momento Silan’ın ipeksi mat® dokudaki ilham veren tonlarını keşfetmek ve Koral 95'le ilgili detaylı bilgi için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz.İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele Satın Al

Koral 95


Koral 95

Sıcak ve etkileyici bir renk olan Koral 95’i duvarlarınıza taşıyarak, ilham veren bir dekorasyona sahip olabilirseniz. Birlikte kullanacağınız bej gibi nötr renkler, mekanı daha aydınlık hale getirmede yardımcı olacaktır. Koral 95’i lacivert ve parlak sarı tonlarıyla kombinlemeniz halinde, uyumlu ve egzotik bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Yatak odanızda koyu kahve tonlarıyla birlikte kullanılması da mekana romantik bir hava katacaktır.

Koral 95 ile uyumlu renkler


Kozmik 155

Kozmik 155

Kehribar 55

Kehribar 55

Kehribar 55

Kehribar 55

Tan 250

Tan 250


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM