26 Mart 2021
Mor renginin koyu tonlarını kullanarak yaşam alanlarınıza güçlü ve bir o kadar da şık bir dokunuş katın. Defalarca silinse ve yıkansa bile ilk günkü renk tonu ve dokusunu koruyan Momento Silan’ın Funda 55 rengini ve tarzınızı vurgulayacak renk alternatiflerini görmek için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Funda 55


6s5

Soft ve aydınlık bir renk olan 6S5 ile binanıza ya da yazlığınıza sıcak bir dokunuş yaparken, onu turuncu ile kombinleyerek bu hissi daha da yukarıya taşıyabilirsiniz. Bahçe ya da dış cephe detaylarınızda kullanacağınız açık kahve tonları da dengeli ve şık bir görünüm yaratırken, 6S5’i orta gri tonlarıyla birlikte de uyumla kullanabilirsiniz.

Funda 55 ile uyumlu renklerBej 20


Andezit 30


Taflan 70


Kehribar 80


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM