26 Nisan 2021
Momento Silan ile enerji dolu renkler etrafınızı sarsın!

İpeksi mat® dokudaki Momento Silan’ın içinizi ısıtacak Kehribar 85 rengi ile yaşam alanlarınıza keyif katın. Kehribar 85 ve daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da sizeen yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Kehribar 85


6s5

Sıcak ve doğal bir ton olan Kehribar 85’u doğanın en güzel ve ilham veren renklerinden turkuaz ile birlikte kullanarak enerjik ve göz alıcı bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Orta tonda kahveler ve kahveye çalan mor tonları da asla modası geçmeyen Kehribar 85’la uyum içinde evinizi güzelleştirebileceğiniz renkler arasında. Dilerseniz orta koyulukta gri tonlarıyla da Kehribar 85’un sıcak etkisini dengeleyebilirsiniz.

Kehribar 85 ile uyumlu renklerIrmak 210


Hibiskus 200


Rezene 30


Andezit 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM