26 Şubat 2021Modern detaylar beyazın kusursuz tonlarıyla buluşsun, size de tarzınızı tüm incelikleriyle yansıtmak kalsın. Sade ve modern dokunuşları dış cephenize taşıyacak renk seçeneklerini incelemek ve ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Sil


Aqusto Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Duomax® Koruma Etkisi yenilikçi aktif silikonlar ve extenderların ideal uyumudur. Geliştirilmiş labirent doku sayesinde çifte koruma etkisi yaratır. Hem “maksimum nefes alma” özelliğiyle dış cephedeki nemin hızla dışarı atılmasını sağlar hem de “maksimum su iticilik” özelliğiyle ıslanmaya karşı daha dirençlidir. Aqusto Silan, maksimum nefes alma özelliği ile cephelerin kuru kalmasını sağlar ve enerji kayıplarını engeller. Duomax® Koruma Etkisi, en ağır çevre koşullarında dahi, 4 mevsim maksimum performans sunar. İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Uygulandığı yüzeyle maksimum bütünleşir, uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

18S5


18S5

Açık renkler arasında yer alan 18S5, binanıza aydınlık ve göz alıcı bir görünüm kazandırır. Açık renk olduğu için kontrast renklerle birlikte kullanarak çok güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Örneğin kahve ve bordo tonları, 18S5 renginde dış cephenizdeki detaylarda kullanılabilecek en güzel renkler arasında. Pembe ve yeşil de yine uyumlu diğer renkler. Dilerseniz bu renklere binanızın peyzajında yer vererek doğal bir atmosfere de sahip olabilirsiniz.

18S5 ile uyumlu renkler


17S2

17S2

13S

13S

13S2

13S2

30S2

30S2


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM