26 Temmuz 2021
Eşsiz kahve tonlarına sahip Momento Silan ile yaşam alanlarınıza keyif ve hijyen katın. Momento Silan’ın Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen tam silinebilir ve tam yıkanabilir Tan 185 rengini ve diğer renk seçeneklerini incelemek için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Tan 185

Sıcak ve uyumlu bir renk olan Tan 185, yeşilin koyu tonlarıyla doğal bir uyum sergiler. Eğer evinizde koyu yeşil yapraklı bitkilere sahipseniz, duvarınızda Tan 185 sizin için en uygun renklerden biri. Orta koyulukta maviler de doğal bütünlüğe katkıda bulunurken, Tan 185 ile kullanılabilecek en uyumlu tonlardan birisi de krem rengi. Özellikle perde ya da mobilyalarınızda krem rengi kullanarak sıcak bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Yeşil alt tonlu bejler de Tan 185 ile renklenen duvarlarınızla birlikte kullanabileceğiniz güzel detaylar arasında yer alacaktır.

Tan 185 ile uyumlu renklerIrmak 30


Kozmik 50


Çavdar 55


Rezene 160


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM