27 Kasım 2020
Yalınlığın dinginliğini keşfedin. Sakinliği ve huzuru temsil eden, birbirlerinin de tamamlayıcısı olan soft bejlerle sadeliğin konforunu yaşayın. Hayal ettiğiniz sade dekorasyona Momento Max'ın soft mat® dokusu ve Filli Boya’nın eşsiz bej tonlarıyla sahip olun. Detaylı bilgi için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Silan


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Tan 250


Tan 250

Uygulandığı alana aydınlık ve ferah bir görünüm kazandıran tonlar arasında yer alan Tan 250, pastel ve soğuk renklerden biri oluşuyla birçok renkle kolayca uyum sağlar. Kahvenin açık tonlarıyla kullanıldığında ortama dengeli ve sıcak bir atmosfer katarken, mor ve yeşilin koyu tonlarıyla da sofistike bir görünüm sağlar. Tan 250’yi kombinleyebileceğiniz ve keyifli bir dekorasyona sahip olabileceğiniz diğer renkler ise pembe-mor tonları.

Tan 250 ile uyumlu renkler


Tan 270

Tan 270

10S5

Menekşe 25

36S5

Irmak 30

38S2

Koral 65


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM