28 Ağustos 2020
Çocuklarımız için her zaman en iyisini istiyoruz.

Onlarla ilgili aldığımız her kararda sağlıklı bedensel ve zihinsel gelişimlerini hedefliyoruz. Filli Boya, uzman psikolog eşliğinde hazırladığı Çocuklarda Renk Etkisi Koleksiyonuyla, öğrenme ve yaratıcılıklarını destekliyor. Daha fazla renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Masal 95


Masal 95

Sıcak, sakinleştirici ve uyumlu bir ton olan Masal 95’i onu öne çıkaran bir renk olan grinin tonlarıyla kombinleyebilirsiniz. Masal 95, mavi ile birlikte de özellikle çocuk odaları için eğlenceli bir alternatif sunuyor. Çarpıcı bir dekorasyon için pembe tonları ve lila ile birlikte de deneyebilirsiniz.

Masal 95 ile uyumlu renkler


Funda 35

Karnaval 45

Taflan 85

Kozmik 35

Rüzgar 85

Hibiskus 15

Andezit 35

Andezit 65


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM