28 Ekim 2020
Nehirlerle, ormanlarla, kısacası tüm tabiatla uyum içinde olmanın verdiği enerjiyi hissetmek...

Mavi ve yeşilin tonlarını yaşam alanlarınızda kullanarak tabiatın huzur veren renkleri evlerinizi süslesin. Çevre dostu Momento Silan'ın Irmak 40 rengi ve daha fazlası için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Irmak 40


Irmak 40

Son derece aydınlık ve iç açıcı bir renk olan ve doğadan izler taşıyan Irmak 40’ı yine doğanın rahatlatıcı yeşil tonlarıyla ya da kahve tonlarıyla kombinleyebilirsiniz. Pastel tonlarındaki pembeler ve orta koyuluktaki mor tonlarıyla birlikte kullanarak da son derece sıcak ve keyifli bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Irmak 40 ile uyumlu renkler


Irmak 55

Irmak 55

Taflan 85

Taflan 85

Koral 110

Koral 110

Hasır 355

Hasır 355


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM