28 Eylul 2020
Banyolar için de artık birbirinden çekici dekorasyon fikirleri bulunuyor.

oğru renk seçimi ve birkaç dekoratif obje ile harikalar yaratılabiliyor. Tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Silan ile banyonuz uzun yıllar ilk günkü rengini koruyor. Detaylı bilgi ve banyonuz için geniş renk seçeneği için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Andezit 30


Andezit 30

ötr renkler arasında yer alıyor oluşuyla risksiz ve göz yormayan bir renk olan Andezit 30’u kullanarak banyonuzda farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Kullanacağınız diğer renklerle birlikte sıcak-soğuk dengesini başarılı bir şekilde ayarlamanız mümkün. Örneğin, kahve tonları, yeşil ve turuncu renkleri dekorasyonunuza sıcak bir hava katmanıza yardımcı olur. Yeşil renk için bitkilerden yardım alabilir, böylece ortama doğal bir dokunuş da yapmış olursunuz. Pudra pembesi ve morun koyu tonları da Andezit 30 ile uyumlu kombinleyebileceğiniz diğer renkler.

Andezit 30 ile uyumlu renkler


Kaktüs 65

Kaktüs 65

Menekşe 85

Menekşe 85

Hibiskus 110

Hibiskus 110

Kıvılcım 260

Kıvılcım 260


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM