28 Haziran 2021
Dinlendirici pastel tonlarıyla, huzurlu yaşam alanları oluşturun! İpeksi mat® dokudaki Momento Silan’ın Kozmik 240 rengi ile hayatınıza eşsiz tonları dahil edin. Kozmik 240 rengi ve daha fazla renk seçeneği için için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Kozmik 240


Dinlendirici ve huzur veren bir renk olan Kozmik 240, evin her köşesinde olduğu gibi, özellikle evlerimizde oluşturduğumuz çalışma alanlarında da rahatlıkla kullanılabilecek renkler arasında. Dilerseniz onu soğuk mavi tonlarıyla kombinleyerek evinize sür ton kullanımın cazibesini taşırken dilerseniz beyazla birlikte kullanarak hem aydınlık bir görünüm kazandırabilir hem de modası hiç geçmeyecek ve keyifli bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Pembelik içeren bej ve sıcak gri gibi nötr tonlar da Kozmik 240’ı dengeleyebileceğiniz, modern bir dekorasyon için size yardımcı olabilecek diğer renkler.

Kozmik 240 ile uyumlu renklerHasır 340


Andezit 40


Lületaşı


Kozmik 40


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM