29 Mart 2021
Momento Silan'ın ipeksi mat® dokusuyla, pembenin zarif ve aydınlık tonlarıyla buluşsun, yatak odanız en huzurlu uykularınızın kaynağı olsun. Pembenin en güzel tonlarını keşfetmek için linki tıklayabilir ya da en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele Satın Al

Kıvılcım 195


Pembenin pastel tonları arasında yer alan Kıvılcım 195’i kahve tonlarıyla birlikte uyumla kullanabilirsiniz. Yani, ahşap dokulu mobilyalar mekana huzurlu bir görünüm kazandıracaktır. Dekorasyon tercihinize göre bordo detaylarla mekanda sıcak bir atmosfer yaratırken, gri ile birlikte kullandığınızda yaratacağınız etki daha soğuk olacaktır. Orta tonlu maviler de özellikle çocuk odaları için Kıvılcım 195’i kombinleyebileceğiniz sıkça tercih edilen renkler arasında.

Kıvılcım 195 ile uyumlu renklerYudum 25


Koral 125


Hasır 355


Andezit 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM