29 Ocak 2021
Stil sahibi bir salon dekorasyonu için mavinin en zarif ve göz alıcı tonlarından Yudum 35 gibisi yok! Aynı tonlarda bir koltuk takımı ve ahşap parkelerinizle birlikte fark yaratan bir yaşam alanına sahip olacaksınız. Kusursuz ipeksi mat® dokuda Momento Silan’ın Yudum 35 rengi ve daha fazlası için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz.İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele Satın Al

Yudum 35


Yudum 35

Zarif ve dinlendirici bir mavi tonu olan Yudum 35, huzur veren bir renk olmasına rağmen, aynı zamanda pozitif bir enerjiyi de içinde barındırıyor. Mavinin açık tonlarıyla kullandığınızda, kendinize günün yorgunluğunu giderebileceğiniz şık bir alan yaratabilirsiniz. Pembe ve pembemsi bej tonlarıyla da zarif ve stil sahibi bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Kontrast bir dekorasyon hayal ediyorsanız da Yudum 35’le birlikte sarı bej tonlarını kullanmanızı öneririz.

Yudum 35 ile uyumlu renkler


Kozmik 10

Kozmik 10

Hibiskus 105

Hibiskus 105

Tan 260

Tan 260

Rezene 20

Rezene 20


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM