29 Temmuz 2020
Pastel tonlarının dinlendirici etkisini hissedin.

Pastel renklerle, uyumu ve sadeliği dinlenme köşenize taşıyabilirsiniz. Minik ve sakin molaları hayatınıza dahil edin, günün yorgunluğunu Filli Boya'nın renkleriyle üzerinizden atın.
Tarzınızı Filli Boya güvencesiyle evlerinize taşıyın.
Hayalinizdeki pastel tonları keşfedin.


Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur


Ürünü İncele

Rüzgar 120


Rüzgar 120

Rüzgar 120, pastelin rahatlatıcı etkisini taşıyor. Bu rengi toprak, terracota ve yeşil gibi doğanın huzur veren renkleriyle birlikte kullanarak, dekorasyonunuzda fark yaratabilirsiniz. Lila rengi de Rüzgar 120 ile kombinleyebileceğiniz bir diğer renk.

Rüzgar 120 ile uyumlu renkler


Tan 285

Tan 285

Hibiskus 75

Hibiskus 75

Yaprak 30

Yaprak 30

Eylül 30

Eylül 30


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM