3 Temmuz 2020

kum beyazı


Renklerin psikolojimiz üzerinde etkisi büyük. Açık renkler ile evinize derinlik katarken, ortamın havasını olumlu anlamda değiştirebilirsiniz.

Filli Boya renk kartelasında yer alan ve uzun yıllar ilk günkü güzelliğini koruyan açık renk seçenekleri ile yaşam alanınızda bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayın. Siz de linke tıklayarak kartelamızdan çok daha fazlasını keşfedebilir ya da en yakın Filli Boya bayimizi ziyaret edebilirsiniz.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır. İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Kum Beyazı


Kum beyazı

Beyaz rengin hemen her renk ile uyumlu olması dolayısıyla dekorasyonla uğraşanlar ya da boya seçerken risk almak istemeyenlerin sıkça tercih ettikleri bir tondur. Sade ve minimalist tarzdan hoşlananların da tercihi olan kum beyazı, uygulandığı alana ferah bir görünüm kazandırır.

Kum beyazı ile uyumlu renklerfilli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM