30 Nisan 2021Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen Aqusto Silan'ın Duomax® Koruma Etkisi ile dış cepheniz ilk boyandığı günkü rengini ve dokusunu korusun, size de kusursuz tonların konforunu yıllarca yaşamak kalsın. Maksimum su iticilik ve maksimum nefes alma özelliklerine sahip Aqusto Silan’ın 32S1 rengi ve diğer renk seçeneklerini görmek için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Silan


Aqusto Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Duomax® Koruma Etkisi yenilikçi aktif silikonlar ve extenderların ideal uyumudur. Geliştirilmiş labirent doku sayesinde çifte koruma etkisi yaratır. Hem “maksimum nefes alma” özelliğiyle dış cephedeki nemin hızla dışarı atılmasını sağlar hem de “maksimum su iticilik” özelliğiyle ıslanmaya karşı daha dirençlidir. Aqusto Silan, maksimum nefes alma özelliği ile cephelerin kuru kalmasını sağlar ve enerji kayıplarını engeller. Duomax® Koruma Etkisi, en ağır çevre koşullarında dahi, 4 mevsim maksimum performans sunar. İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Uygulandığı yüzeyle maksimum bütünleşir, uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

32S1


Koyu tonlar arasında yer alan 32S1, açık ve kontrast renklerle birlikte kullanıldığında çok başarılı sonuçlar vermektedir. Açık yeşil tonları, örneğin eğer yüzeyde renk düşünülmüyorsa bahçenin çimlendirilmesi 32S1 ile son derece uyumlu olacaktır. Çerçeve ya da diğer detaylarda kullanılacak bej tonları, dengeli ve şık bir dış görünüm yaratırken, gri tonları da sofistike bir etki yaratır. Dış cephenizde 32S1 ile birlikte keyifle kullanabileceğiniz diğer bir alternatif de açık pembe tonları.

32S1 ile uyumlu renkler29S3


34S5


32S3


13S3


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM