31 Ağustos 2020
Yeni okul döneminde renklerin etkisinden faydalanarak çocuklarınız için hem enerjilerini yüksek tutmalarını sağlayacak hem de odaklanmalarına yardımcı olacak çalışma odaları oluşturabilirsiniz.

Eğer çalışma odalarınızda kullanılan sandalye ve masanız parlak ve enerjik renklerde değilse duvarlarda enerjik bir renk kullanmak yerine duvara asılan materyalleri parlak renklerden seçilebilir; duvarlarınızda rahatlatıcı yeşillerden, mavilerden ve bej tonlarından faydalanabilirsiniz. Daha fazla ipucu için Çocuklarda Renk Etkisi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Yeni döneme evlerinde başlayacak tüm öğrenci ve öğretmenlerimize renkli, başarılı ve sağlıklı bir yıl dileriz!

Daha fazla renk seçeneği için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Rüzgar 160


Rüzgar 160

Konsantrasyonu artırıcı ve rahatlatıcı bir etkisi bulunan Rüzgar 160, doğru renklerle birlikte kullanıldığında, çocukların aynı zamanda vakit geçirmekten keyif alacakları bir oda dekorasyonuna da imkan veriyor. Mor, mavi ve pembe, bu etkiyi yaratmak için doğru renkler. Beyaz renk de Rüzgar 160 ile birlikte ferah ve huzurlu bir atmosfer yaratıyor.

Rüzgar 160 ile uyumlu renkler


Funda 35

Menekse 20

Taflan 85

Kozmik 115

Rüzgar 85

Koral 100

Andezit 35

Itır 60


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM