4 Aralık 2020
Filli Boya Aqusto Serisi dış cephe boyaları uygulandığı yüzeye mükemmel tutunuyor, yenilikçi aktif silikon teknolojisi sayesinde dört mevsim dört dörtlük bir dayanım sağlıyor. Estetik ve fonksiyonellik Aqusto Serisi'nde bir araya geliyor. Yıllarca ilk günkü rengini ve dokusunu koruyan dış cephe renklerini görmek için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Aqusto Sil


Aqusto Sil

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “su iticilik” ve “nefes alma” özelliklerini bir arada sunan, “fotokatalitik” özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Özel silikon bağlayıcı – extender – pigment sistemi ile dış cephelere, ağır iklim koşulları ve UV ışınlarına karşı üstün dayanım kazandırılır. Boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin uzun yıllar temiz kalmasını sağlar. Aktif Silikon Teknolojisi ile Aqusto Sil’de yüzeylere su iticilik ve nefes alma özellikleri kazandırılır: Böylece cepheler suyun ve nemin yıpratıcı etkilerinden en iyi şekilde korunur. Renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

32S3


32S3

Antrasit ve yeşil tonlarıyla birlikte kullanıldığında dış cephenize modern ve prestijli bir görünüm veren 32S3, daha klasik mimari çizgiye sahip yapılarda ise bordo ve pembe bej detaylarla birlikte kombinlendiğinde ilham veren bir etki yaratıyor.

32S3 ile uyumlu renkler


32S1

32S1

30S1

30S1

15S1

15S1

17S5

17S5


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM