4 ocak 2021
Biraz yeşil, yanında özenle seçilmiş ahşap tonları, bolca huzur… Irmak 35 renginin yarattığı doğal etkiyi ahşap mobilyalar ve bitkilerle artırın, evde her anınıza huzur katın. Irmak 35 rengi ve daha fazlası için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Max


Momento Max

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, soft mat ve soft dokudaki renkleri ile, dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Kendine özgü soft mat® dokusu ile uygulandığı ortamlara eşsiz dekoratif özellik kazandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Max yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Irmak 35


Irmak 35

Sütlü kahve tonları ve ahşap dokular ile kombinleyerek sıcak ve doğal bir dekorasyon elde edebileceğiniz Irmak 35, gri tonlarıyla kullanıldığında da grinin soğukluğunu dengeleyerek güzel bir görünüm sağlayacaktır. Yine bej tonlarıyla kullanarak kontrast bir etki yaratırken, turuncu ile birlikte daha iddialı ve eğlenceli bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Irmak 35 ile uyumlu renkler


Taflan 20

Hasır 60

Rüzgar 150

Dolu 25

Itır 30

Rezene 160

İpeksi 35

Mango 90


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM