7 Ağustos 2020
Renkler, sadece dekoratif birer unsur olmanın çok ötesinde, psikolojimiz üzerinde son derece etkili etmenler. Gıdadan eğitime, sağlıktan sanata birçok alanda etkilerinden faydalanılan renklerle siz de evinizde sakin ve huzurlu köşeler yaratın! Dekorasyonunuza anlam katacak sınırsız renk seçeneği için linki inceleyebilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.

Momento Tek


Momento Tek

FFilli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Irmak 25


ırmak 25

Stil sahibi, minimal dekorasyonlarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz Irmak 25 rengini mercan, mor ve açık yeşil ile birlikte kullanarak ortama modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yine açık sarı ile birlikte kullanarak da yaşam alanınıza sofistike bir dokunuş yapabilirsiniz.

Irmak 25 ile uyumlu renkler


Yaprak 25

Koral 210

Kozmik 30

Taflan 85

Masal 120

Irmak 15

Işıltı 10

Mango 75


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM