7 Aralık 2020
Sezgi artırıcı bir güce sahip olan mor tonlarını yaşam alanlarınıza taşıyarak, kendinize huzur verici alanlar yaratın. Dinginlik verdiği kadar dekorasyonunuza da ince bir dokunuş katacak Funda 30 rengi ve daha fazla renk seçeneği için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Funda 30


Funda 30

Antrasit ve yeşil tonlarıyla birlikte kullanıldığında dış cephenize modern ve prestijli bir görünüm veren 32S3, daha klasik mimari çizgiye sahip yapılarda ise bordo ve pembe bej detaylarla birlikte kombinlendiğinde ilham veren bir etki yaratıyor.

Funda 30 ile uyumlu renkler


tan 270

Tan 270

hasir-20

Hasır 20

ruzgar 110

Rüzgar 110

koral-80

Koral 80


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM