7 Mayıs 2021
İlk günkü renk tonu ve dokusunu uzun yıllar koruyan Aqusto Silan ile masalsı renklerin büyüsünü dış cephenize taşıyın.

TSE Standartlarına göre Nefes Alma-V1 ve Su Iticilik-W3 değerleriyle en üst sınıflarda yer alan Aqusto Silan'ın geniş renk seçeneği için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisine gelebilirsiniz. İlham veren renklerimizi online olarak satın almak için sizi e-ticaret platformumuza bekliyoruz.

Aqusto Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilen “maksimum su iticilik” ve “maksimum nefes alma” özelliklerini mükemmel şekilde dengeleyerek bir arada sunan, Duomax® Koruma Etkili, su bazlı, mat, dekoratif son kat dış cephe boyasıdır.

Duomax® Koruma Etkisi yenilikçi aktif silikonlar ve extenderların ideal uyumudur. Geliştirilmiş labirent doku sayesinde çifte koruma etkisi yaratır. Hem “maksimum nefes alma” özelliğiyle dış cephedeki nemin hızla dışarı atılmasını sağlar hem de “maksimum su iticilik” özelliğiyle ıslanmaya karşı daha dirençlidir. Aqusto Silan, maksimum nefes alma özelliği ile cephelerin kuru kalmasını sağlar ve enerji kayıplarını engeller. Duomax® Koruma Etkisi, en ağır çevre koşullarında dahi, 4 mevsim maksimum performans sunar. İlk günkü renk tonunu, dokusunu ve üstün özelliklerini yıllarca korur. Uygulandığı yüzeyle maksimum bütünleşir, uzun yıllar dayanıklı ve temiz kalır. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeye mükemmel tutunur, çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

13S4


13S4

Işığı mükemmel yansıtan, aydınlık renkler arasında yer alan 13S4’ü, koyu kahve tonlarında çerçeve ve sövelerle tamamlayarak, uyumlu ve sıcak bir dış cephe elde edebilirsiniz. Mor kahve tonlarında detaylar yine 13S4’ü tamamlayıcı olacaktır. 13S4 ile birlikte kullanacağınız orta tonlu mavi tonları, uygulandıkları noktalar itibariyle evinizin dış cephesini vurgularken, gri tonları ile de son derece dengeli ve şık bir görünüme sahip olursunuz.

13S4 ile uyumlu renkler17S


16S2


31S


32S2


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM