9 Aralık 2020
Mavi… Her bir tonu bizi bambaşka bir hayale alıp götürüyor. Ama iş hayatı güzelleştirmeye geldi mi hepsi Filli Boya renk kartelasında bir araya geliyor. İlham veren mavi tonları için linki tıklayın ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edin.

Momento Silan


Momento Silan

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan ipeksi mat® dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

İpeksi mat® dokusu ile ışığı yansıtarak uygulandığı ortamlarda ferahlık hissi uyandırır. Silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı arttırılmıştır, sık kullanılan alanlarda dahi önerilir. Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Silan’a yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Kolay uygulanır ve yüzeye yayılır, işçilik tasarrufu sağlar. Yüksek örtücülüktedir. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir. Çatlama, kabar-ma ve dökülme yapmaz. Su bazlı olması nedeni ile rahatsız edici bir kokusu yoktur ve çevre dostudur.


Ürünü İncele

Irmak 205


Irmak 205

Mavinin açık tonlarından olan Irmak 205 canlı olduğu kadar huzur veren de bir yapıya sahiptir. Kahverengi tonlarındaki ahşap mobilyalarla birlikte klasik ve modern arasında dengeli ve doğal bir atmosfer yaratır. Daha koyu mavi ya da mor tonlarıyla birlikte kullanılarak, yumuşak geçişler yapılabilir. Turuncu ile kombinleyerek de dekorasyonu enerjik bir hava katabilirsiniz.

Irmak 205 ile uyumlu renkler


tan 55

Tan 55

Menekşe 25

Menekşe 25

Kozmik 35

Kozmik 35

Eylül 60

Eylül 60


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM