9 Eylül 2020
Çocuğunuzun hayatında yapacağınız küçük değişikliklerle, hayal gücüne büyük bir katkıda bulunabilirsiniz.

Size, odasının duvar renginden başlamanızı öneririz. Çocukların enerji ve konsantrasyonlarını dinamik tutacak ve yaratıcılıklarını geliştirecek Limoni 145 rengi ve daha fazlası için linki tıklayabilir ya da size en yakın Filli Boya bayisini ziyaret edebilirsiniz.Momento Tek


Momento Tek

Filli Boya’nın yenilikçi Aktif Silikon Teknolojisi ile geliştirilmiş tam silinebilir ve yıkanabilir özellikte, iç mekanlara ferahlık katan yarı mat dokudaki renkleri ile dekoratif su bazlı VOC uyumlu silikonlu son kat iç cephe boyasıdır.

Geliştirilmiş yarı mat dokusu ile uygulandığı yüzeylere mükemmel pürüzsüzlük kazandırır. Geliştirilmiş yeni formülüyle, silinme ve sürtünmelere karşı dayanımı artırılmıştır. Sık kullanılan mekanlarda dahi güvenle kullanılabilir Aktif Silikon Teknolojisi ile Momento Tek yüzeyde oluşabilecek kirlere karşı üstün dayanım gücü kazandırılmıştır. Defalarca yıkandıktan sonra dahi ilk günkü renk tonunu, dokusunu ve özelliklerini korur. Boyacı dostudur. Yüzeye hızla yayılarak, işçilikten tasarruf sağlar. Kolay uygulanır, sıçrama, damlama yapmayacak şekilde formüle edilmiştir. Kapatma gücü yüksektir. Uygulandığı yüzeyin nefes almasını sağlar. Uygulandığı yüzey ile mükemmel bütünleşir. Çatlama, kabarma, dökülme yapmaz. Su ile inceltilir, çevre dostudur. Uygulama sırasında rahatsız edici kokusu yoktur.


Ürünü İncele

Limoni 145


Limoni 145

Hayal gücü ve yaratıcılığa olumlu etkisi olması dolayısıyla özellikle çocuk odalarında tercih edilen ve açık sarı tonlarından olan Limoni 145’i mavi tonlarıyla dengeleyebilirsiniz. Yeşilin de son derece uyumlu bir renk olmasından dolayı, Limoni 145 ile boyanmış salon ya da oturma odanızda bitkilere yer vermeniz de dekorasyonunuza doğal ve sıcak bir hava katacaktır. Kahvenin açık tonları ve gri renk de Limoni 145’e en güzel eşlik eden renkler arasında.

Limoni 145 ile uyumlu renkler


Buket 215

Buket 215

Kozmik 60

Kozmik 60

Rezene 175

Rezene 175

Andezit 60

Andezit 60


filli ustam
Sosyal Medya'da Gördükleriniz
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM