Boya Badananın En Kolay Hali Filli Ustam

Boya badana işlemi çoğu zaman gözümüzde büyür. Bunun en önemli sebebi kaliteli bir boya ustası bulmanın zorluğudur.

Dip köşe bahar temizliği yapılıp da duvarların kış boyu biriktirdiği kir ortaya çıkınca, yaz aylarında badana boya yaptırma fikri akıllara düşer. Ancak genellikle yaz mevsimi geldiğinde bu düşünce bir sonraki seneye ertelenir. Çünkü pek çok kişi kaliteli bir boya ustasının nasıl bulunacağı konusunda fikir sahibi değildir. Boya ustaları hususunda edinilmiş kötü tecrübeler de bu konuda cesaretin iyiden iyiye kırılmasına neden olur.

Teknoloji çağının getirisi olarak internetten boya ustası bulmak kolaylaşmış gibi görünüyor. Fakat ne yazık ki her boya ustası, işini layığıyla yapmıyor. Evlerimize girecek kişinin güvenilir olmasının yanı sıra konusunda tamamen uzman olması gerekiyor. İyi bir boya ustasının evin badanaya hazırlanmasından boya seçimine, uygun fiyat verilmesinden işin söz verilen tarihte teslimine kadar tüm konularda profesyonel olması gerekiyor. İşte bu noktada Filli Ustam devreye giriyor.

mantolama enerji tasarrufu

Filli Ustam ile Kolay Boya Badana

Filli Ustam, size en iyi boya tecrübesini yaşatmak üzere durmaksızın çalışan Filli Boya tarafından kurulmuş bir platformdur.

Filli Ustam platformunda yüzlerce profesyonel boya ustası bulunuyor. Üstelik bu boyaların tamamı İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahip. Filli Boya’nın ürün ve davranış eğitimlerini de layığıyla tamamlamış olan Filli Ustalar, evinizin tüm iç mekan boya işlemlerini kusursuz bir şekilde yapıyor.

Filli Ustam’da size uygun boya ustasını bulmak için adresinizi ve evinizin tipini sisteme işaretlemeniz yeterli. Bu işlemden sonra karşınıza adresinize yakın olan Filli Ustaların listeleri çıkacak. Bu liste üzerinden istediğiniz ustayı seçiyorsunuz ve ustanız sizi 24 saat içinde arıyor. İşte Filli Ustam ile badana boya bu kadar kolay!

Filli Boya mantolama

Filli Ustam’ın Avantajları

Filli Ustam ile boya badana yaptırdığınız zaman, işleminiz 2 sene boyunca Filli Boya Garantisi altına girer. Ayrıca ustanız size kullanmak istediğiniz duvar renkleri ve dekoratif boya seçenekleri ile ilgili de fikir verir. Profesyonel, dürüst ve güvenilir Filli Ustalar, boya badana işleminizi söz verdikleri tarihte bitirir. Size de yalnızca tertemiz evinizin tadını çıkarmak kalır. Filli Ustam’ın önceliği her zaman sizin memnuniyetinizdir. Yapılan işlemin kalitesi Filli Boya tarafından ölçülür ve bu da kalite standartlarının her geçen gün yükselmesini sağlar.

Bilgi Servisi