Boya Trendi

Dekorasyonda en çok önem verilen ve tasarımıyla en çok uğraşılan alanların başında salonlar geliyor. Gününüzün büyük bir kısmının geçtiği salonda ferah bir ortam yaratmak istiyorsanız doğru renk seçimine de önem vermelisiniz.

Gelin, bir değişiklik yapın ve duvarlarınızın rengine karar vermeden önce eviniz için bir tarz belirleyin. Klasik salonlarda genellikle ana renkler ve koyu tonların; modern salonlarda ise pastel ve açık tonların tercih edildiğini görüyoruz. Evinizde tek renkli monokromatik tasarımları ya da zıt renklerle yapılan kombinleri uygulayarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Bu yıl taş duvarlar öne çıkıyor. Boyanabilme özelliğine sahip bu taş duvarları beyaza boyayarak İskandinav tarzını evinize taşımaya ne dersiniz?

Duvarlarınızda kullanabileceğiniz bir diğer renk kombiniyse sıcak ve soğuk renkler. Sarı, kırmızı ve turuncuyla evinize hareket katarak dinamik; dinlendirici etkisi olan mavi, yeşil ve morla da sakin mekânlar yaratabilirsiniz. Ayrıca küçük mekânlarda soğuk, büyük mekânlarda sıcak renkleri kullanarak salonunuzda derinlik algısı yaratabilirsiniz.

Filli Boya Renxmatik Renklendirme Sistemi'nin zengin renk içeriğiyle aradığınız rengin her tonunu bulabilirsiniz.
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM