Boya Ustasıyla Görüşürken Aklınızda Bulunsun

Bahar ayları geldiğinde, evlerde bahar temizliği telaşı başlar. Eğer evinizde dip köşe tam bir temizlik yapmak istiyorsanız, boya badana işlemine de sıra gelmiş demektir. Temiz, bakımlı ve şık bir eve sahip olmak için periyodik aralıklarla boya yapılması gereklidir. Duvarlarınızın kirlenme oranına göre bu işlem birkaç senede bir tekrarlanabilir. Elbette duvarlarınız kirlenmese de duvar renklerinde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu da boya badana zamanının geldiğine işarettir.

boya ustası

Boya Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Boya yaptırmadan önce evinizin bu uygulama için hazırlanması gerekir. Sonrasında boya renginize karar vermeli ve bir boya ustası ayarlamalısınız. Öncelikle, boya yaptırmadan önce evinizi nasıl hazırlayacağınızla başlayalım.

boya öncesi duvar temizliği

Boya Öncesi Ev Hazırlığı

  • Bütün mobilyalarınızı duvardan en uzak olan orta noktaya ya da dışarıya taşımakla başlayın. Boya ustasının rahat hareket edebileceği alan yaratmanız son derece önemlidir.
  • Toz ve boyadan korumak için eşyalarınızı eski çarşaflarla ya da naylon örtülerle kaplayın.
  • Prizleri ve kablo bağlantılarını çıkarın.

Boya Ustası Nasıl Bulunur?

boya ustası filli ustam

Sıra geldi boya ustası bulmaya. Unutmayın, en iyi boya işlemi en profesyonel usta ile yapılır. Maliyetten kaçınmak için boyanızı kendiniz yapmak isteyebilirsiniz ama çıkması olası olan aksaklıklar boya işlemini astarı yüzünden pahalı duruma getirebilir.

Merak etmeyin, Filli Boya’nın yepyeni uygulaması Filli Ustam ile artık boya yaptırmak eziyet olmaktan çıkıyor, en kolay halledilen ev tamirat işlerinden biri haline geliyor.

Yapmanız gereken çok basit; önce Filli Ustam sayfasına giriyorsunuz ve sonrasında sayfa tarafından size sunulan sorulara yanıt veriyorsunuz. Boyanacak alana dair bu soruları sayfa üzerinde cevapladıktan sonra sizinle 24 saat içerisinde temasa geçiliyor ve anlaştığınız tarihler arasında boya işinizin bitirileceği garanti ediliyor. Filli Boya isminin ve kurumsal duruşunun verdiği güvenle, boyanız belirtildiği tarihte bitiriliyor. Üstelik ustaların her biri de uzun yıllara dayanan iş tecrübesine ve mesleki yeterlilik belgesine sahipler!

En güzel haberi sona sakladık; yaptırdığınız boya işlemi 2 sene boyunca Filli Boya garantisi altında. Artık boya badana işini gözünüzde büyütmenize hiç gerek yok. Filli Ustam ile bu yaz tüm evler tertemiz duvarlara sahip olacak!

Görseller: hgtv.com

Bilgi Servisi