Boyama Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yaz mevsimi, evi renklendirmek için en ideal zaman. Duvarlarınızın rengini değiştirmek ve daha temiz bir görünüm elde etmek için bu mevsimi fırsat bilip badana yapmak istiyorsunuz. Evinizin havasını değiştirecek badanayı kolaylaştırmak için vereceğimiz ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

Öncelikle, badana yapacağınız odadaki eşyaları başka bir yere taşıyın. Odadan çıkaramayacağınız kadar büyük eşyaların üzerine boya geçirmeyen bir örtü serin. Bu sayede hem ferah ve geniş bir alanda badana yapma kolaylığına kavuşursunuz hem de eşyalarınızı boyadan korumuş olursunuz.

Boyamadan önce duvarları bir zımparayla temizleyin. Duvarlarınız nemliyse kurumasını bekleyin. Yine de dökülen ve kabarık yerler varsa bunları astarla kapamayı deneyin.

Boyamaya tavandan başlayın. Uzun saplı rulo fırçayla tavanınızı kolaylıkla boyayabilirsiniz.

Duvarın tavanla birleştiği yerleri ve köşeleri küçük bir fırçayla boyayın. Daha sonra büyük bir rulo fırçayla duvarınızı boyamaya başlayabilirsiniz. Fırça yerine boyama tabancası kullanarak işlemi çok daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğiniz renge ulaşmak için duvarınızı 2-3 kat boyamanız gerekebilir.
Hizmetlerinize, kampanyalarınıza, ürünlerinize ve yeniliklerinize yönelik bilgilendirmelerin yapılması amacıyla bildirdiğim e-posta adresime
BETEK BOYA VE KİMYA SAN A.Ş. tarafından e-posta ve bülten gönderilmesini

ONAYLIYORUM ONAYLAMIYORUM
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.

TAMAM