Burcunuza Göre En İyi Duvar Rengi

Bilimsel kaynaklar astrolojinin insan karakteri üzerindeki etkisini reddetse de, burç sohbetleri pek çok kişinin keyif aldığı konulardandır. Eğer burcunuzun karakterinizi etkilediğini düşünüyor, günlük burç yorumlarınıza şöyle bir göz atmadan gününüze başlamıyorsanız bu yazımız tam size göre! İşte burçlara göre en güzel duvar renkleri…

Koç Burcu

koç burcu dekorasyon

Mars gezegeni tarafından yönetilen Koç burcunun favori rengi kırmızıdır. Özellikle kırmızının açık tonları, koç burcunun enerjisini yükseltir. Eğer odanızın tüm duvarlarının kırmızı olması sizin için fazla iddialıysa, yalnızca bir duvarınıza kırmızı boya uygulayabilirsiniz.

Boğa Burcu

boğa burcu dekorasyon

Boğa burcunun yöneticisi Venüs gezegenidir. Bolluk ve lüksü temsil eden bu burcun ideal rengi ise yeşildir. Paranın bolluğunu ve doğanın yeşilini simgeleyen bu rengin en çok sevdiğiniz tonunu evinizin duvarlarında görmek gün boyu size enerji verecek.

İkizler Burcu

ikizler burcu dekorasyon

Hareketliliği ve zekayı temsil eden Merkür tarafından yönetilen İkizler burcuna mensupsanız, sarı tonlarındaki duvar renkleri sizi çok mutlu edecek. Sarının tonunu seçerken mobilyalarınızın renklerini de göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Yengeç Burcu

yengeç burcu dekorasyon

Zodyak’ın en evcimen burçlarından biri olan Yengeç burcunun favori duvar renkleri beyaz ve krem tonlarıdır. Göz alıcı bir dekorasyon için bu açık renk duvar tonlarını, canlı renklerdeki tablolarla zenginleştirebilirsiniz.

Aslan Burcu

aslan burcu dekorasyon

Gücü ve gösterişi seven Aslan burçları için parlak ve canlı duvar renkleri idealdir. Özellikle turuncu dekoratif boya seçenekleri bu burç mensuplarının evde geçirdikleri zamanı daha keyifli ve enerjik kılar. Üstelik canlı turuncu rengi, konsantrasyonu da arttırır.

Başak Burcu

başak burcu dekorasyon

Düzeni ve titizliği seven Başak burçları için sadeliği çağrıştıran toprak tonları ve doğal yeşiller idealdir. Motivasyonu arttırmak için daha canlı tonlar da kullanılabilir.

Terazi Burcu

terazi burcu dekorasyon

Şıklık ve sadelik tutkunu Terazi burçları için duvarlara uygulanacak pastel renk tonları, en iyi boya seçenekleridir. Teraziler, özellikle uçuk pembe tonlarındaki odalarda kendilerini oldukça huzurlu hissederler.

Akrep Burcu

akrep burcu dekorasyon

Tutkulu ve iddialı tasarımlardan hoşlanan Akrep burçları için kırmızı, lacivert ve siyah gibi koyu tonlar idealdir. Akrep burçları aşırıya kaçmaya meyilli oldukları için, bu renklerin uygulamasında ölçülü olmak faydalı olacaktır.

Yay Burcu

yay burcu dekorasyon

Yay burçları özgürlüklerinin kısıtlanmasına tahammül edemezler. Denizi ve gökyüzünü çağrıştıran mavi duvar renkleri bu burcun üyeleri için harika seçeneklerdir.

Oğlak Burcu

oğlak burcu dekorasyon

Disiplini seven Oğlak burçları için siyah ve koyu kahverengi gibi renkler idealdir. Odanın çok karanlık görünmemesi için koyu renk boya uygulaması tek duvara yapılabilir.

Kova Burcu

kova burcu dekorasyon

Modern tasarımların tutkunu olan Kova burçları için metalik renk tonları idealdir. Elektrik mavisi, bu burcun enerjisini en çok yükselten renk seçeneğidir.

Balık Burcu

balık burcu dekorasyon

Romantik Balık burçları mavi, mor ve yeşil tonlarını severler. Soft renk tonlarının içinde kendilerini daha rahat hisseden Balık burçları, uçuk tondaki beyazlardan da hoşlanır.

Siz de burcunuza uygun en güzel renk tonları evinizin duvarlarında görmek isterseniz en yakın Filli Boya Renxmatik Bayii’ne gidebilir, boya fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgileri de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Görseller: elledecor.com, spotcolorart.com

Bilgi Servisi