Evinizde Pembeye Boyayabileceğiniz Yerler

Pembe en keyifli, en kullanışlı renklerden biridir. Perspektifinize bağlı olarak pembe evinizi güzelleştirebilir, daha genç kılabilir ya da daha geleneksel gösterebilir. Eğer siz de pembeyi çok sevenlerdenseniz, içeriğimizden ilham alarak evinizin çeşitli noktalarında pembe boya kullanabilirsiniz.

pembe kapılar

Pembe Kapılar

Pembe boya ile renklenmiş bir kapı, beyaz duvar renkleri ile harika bir uyum meydana getirir. Bu rengi daha çok öne çıkarmak için dekoratif aksesuarlardan da destek alabilirsiniz.

pembe mutfaklar

Pembe Mutfaklar

Pembe bir duvarla, mutfağınızın dekorasyonunu bir adım öteye götürün. Mobilya ve dekoratif aksesuarlarınızda nötr tonlara yönelerek stil sahibi bir dekoratif görünüm elde edebilirsiniz.

pembe detaylar

Pembe Detaylar

Evinizin hiç beklenmedik bir bölümünde pembe dekoratif boya kullanarak, tasarımınıza renkli ve eğlenceli bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dolaplarınızdan birinin içini pembeye boyayın, dolabınızı her açtığınızda içiniz de açılsın.

pembe duvar renkleri

Pembe Duvarlar

Pembe duvar renkleri, odalarınıza şık ve sevimli bir atmosfer kazandırır. Eğer tüm duvarlarınızda pembe boya uygulamak sizin için fazla iddialıysa, tek bir duvarınızda pembe rengi kullanabilirsiniz. Pembe vurgu duvarınızı tablolarla süsleyerek, evinizde adeta bir galeri görünümü yaratabilirsiniz.

pembe tavan

Pembe Tavan

Evinizde pembe boya kullanmak için daha farklı bir alan mı arıyorsunuz? Öyleyse tavanı deneyin. Pembe tavanı ve pembe zemini olan bir mutfakta güne çok daha mutlu ve huzurlu bir başlangıç yapacaksınız.

pembe küvet

Pembe Küvet

Banyonuzu tamamen değiştirecek bir uygulama için pembe bir küvet kullanmaya ne dersiniz? Beyaz bir banyo için harika bir seçenek olduğundan emin olabilirsiniz.

pembe dolap

Pembe Dolap

Eğer küvetinizi pembeye boyamayacak durumdaysanız ve yine de banyonuza toz pembe bir dokunuş eklemek istiyorsanız, banyo dolabınızı pembeye boyayabilirsiniz. Pembe boya uygulanmış bir banyo dolabını, dekorasyonunuza masalsı bir dokunuşta bulunacak.

Pembenin mükemmel tonuna ulaşmak için şimdi adresinize en yakın Filli Boya Renxmatik Bayisi’ne gidebilir, boya fiyatları ile ilgili en güncel bilgileri edindikten sonra, Filli Boyanın Filli ustam hizmetinden garantili ustalardan birini seçerek en iyi boya deneyimine ulaşabilirsiniz.

www.filliustam.com

Görseller: apartmenttherapy.com

Bilgi Servisi