Evinizin Her Köşesi İçin Farklı Bir Duvar Rengi Önerisi

Yeni bir eve taşınıyor ya da bu yaz uzun süredir ertelediğiniz badana boya işini yaptırıyor olabilirsiniz. Gerekçesi her ne olursa olsun, duvar renklerinde değişiklik yapmak evinizi temiz, bakımlı, yeni ve düzenli gösterir. Evinizin gözünüze hitap etmesi de elbette yaşam kalitenizi yükseltir. Bu yazımızda sizin için evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz farklı renk seçeneklerini bir araya getirdik.

Mutfağınız İçin Duvar Renkleri

mutfak duvar renkleri

Mutfağınız evinizin kalbidir. Lezzetli yemeklerin piştiği, keyifli sofraların kurulduğu, hoş sohbetlerin doldurduğu mutfağınızı mutlaka klasik beyaz renge boyamak zorunda değilsiniz. Açık kırmızı boya, son dönemde mutfak için en çok tercih edilen duvar renkleri arasında yer alıyor. Hafif bir şekilde pembeye kaçan bu renk tonu, son dönem dekorasyon dergilerinde en çok karşımıza çıkan renk seçeneklerinin içinde bulunuyor. Filli Boya Renxmatik iç cephe kartelasından Karnaval 30 rengi duvarlarda yerini alıyor.

Yemek Odanız İçin Duvar Renkleri

yemek odası duvar rengi

Eğer yemek odanız için iddialı bir boya rengi seçmek istiyorsanız, hardal rengi tam size göre! Hardal rengi, içinde bulunduğu odaya modern, şık ve kişilik sahibi bir görünüm kazandırır. Bu renk, mum ışığı ile harika bir uyum sağlar. Misafirlerinizi keyifli bir atmosferde ağırlamak için hardal rengi ile boyanmış harika bir yemek odası dekore edebilirsiniz. Kırmızı tonlarında mobilyalar hardal rengine çok yakışacaktır.

Oturma Odanız İçin Duvar Renkleri

oturma odası duvar renkleri

Modern şıklığın klasik bir görünümle bir araya geldiği göz alıcı bir oturma odasına sahip olmak istiyorsanız, iddialı bir seçim yaparak duvarlarınızı kahverengiye boyayabilirsiniz. Kahverengi boya ile renklendirilmiş odanızın karanlık bir görünüme sahip olmaması için duvarlarınıza bol miktarda açık renkli tablo asın ve mobilyalarınızın canlı renklerden oluşmasına özen gösterin.

Yatak Odanız İçin Duvar Renkleri

yatak odası duvar rengi

Yatak odanızda doğru rengi kullanırsanız uykuya daha kolay dalar ve sabahları kendinizi daha enerjik hissederek uyanırsınız. Beyazın her tonu yatak odaları için idealdir. Masumiyetin simgesi olan beyaz renk, yatak odanızda kendinizi daha huzurlu ve mutlu hissetmenizi sağlar. Ayrıca beyaz her renge uyum sağlayacağı için mobilyalarınızda istediğiniz rengi ve deseni kullanabilirsiniz.

Çocuk Odası Duvar Renkleri

çocuk odası duvar boyaları

Çocuk odası için en iyi boya rengini bulmak kolay değildir. Çünkü sizin için güzel olan renk, çocuğunuz için olmayabilir. Hem kız çocuklar hem de erkek çocuklar için ideal duvar renklerinin başında mavi gelir. Mavi ile diğer renkleri kombin yapmak kolaydır. Böylelikle çocuğunuzun eşyalarını seçerken zorlanmazsınız. Ayrıca mavi rengin sakinleştirici etkisi çocuğunuzun uykusunu da daha kaliteli bir hale getirecektir.

Küçük Odalar İçin Duvar Renkleri

küçük yatak odası duvar renkleri

Küçük bir odayı büyük gösterecek tek renk beyaz değildir. Eğer evinizde küçük bir odanız varsa ve bu odayı en güzel şekilde dekore etmek istiyorsanız farklı dekoratif boya seçeneklerine yönelebilirsiniz. Eğer koyu bir renk kullanmak istiyorsanız, siyahtansa laciverte yönelin. Lacivert size siyahtan beklediğiniz koyu renk tecrübesini yaşatır ve bu esnada odanızın küçük görünmesine neden olmaz. Ahşap mobilyalar ve açık renkli kumaşlar lacivert duvar renkleri ile kombin yapmak için mükemmeldir.

Evinizin duvarları için en iyi boya seçeneklerine ulaşmak, boya fiyatları ile ilgili bilgi almak ve en iyi duvar boyama tecrübesini yaşamak için adresinize en yakın Filli Boya Renxmatik Bayii’ni şimdi ziyaret edin.

Görseller: housebeautiful.com

Bilgi Servisi