Filli Boya Ahşap Ürün Grubu

Ahşap mobilyalar evinizin dekorasyonuna şık ve modern bir görünüm kazandırır. Bu nedenle evlerde ahşabın modası asla geçmez. Ahşap masa ve sandalyeler hem iç mekanlarda hem de evlerin veranda ya da bahçelerinde kullanılabilir. Özellikle dış mekanlarda kullanılan ahşap mobilyaların bakımının daha büyük bir titizlikle yapılması gerekir. Ahşap mobilyalar, güneş ışığından ve sudan olumsuz yönde etkilenir. Uzun ve keyifli bir kullanım ömrü için ahşap mobilyalarınızın bakımını Filli Boya ahşap ürün grubu ile yapabilirsiniz.

Caparol Garten Teaköl Teak Yağı

Caparol Garten Teaköl Teak Yağı

Teak ağacından üretilmiş ahşap mobilyalar, kaliteli yapıları ile ön plana çıkar. Filli Boya Caparol Garten Teaköl Teak Yağı ise hem Teak ağacından üretilmiş ahşap mobilyaların hem de benzeri sert ahşap dokuların korunması ve bakımı üzerine geliştirilmiş bir üründür. Caparol Garten Teaköl Teak Yağı’nın wax’lı yapısı vardır. Bu yapı, ahşabı suya karşı korur ve ömrünü uzatır. Uygulanması son derece kolay olan bu ürün kurşunsuzdur ve evde yaşayanların sağlığına tehditte bulunmaz.

Caparol Holzschutzlasur Silikonlu Vernikli Ahşap Koruyucu

Caparol Holzschutzlasur Silikonlu Vernikli Ahşap Koruyucu

Caparol Holzschutzlasur Silikonlu Vernikli Ahşap Koruyucu, “ahşap bakımı nasıl yapılır?” sorusu sorulduğunda akla ilk gelen ürünlerden biridir. Bu ürün şeffaf yapıdadır, dekoratif ve koruyucu amaçla kullanılır. Suyun ahşaba ulaşmasını önlediği gibi, mavi mantarlara karşı koruma sağlar ve güneşin zararlı ışınlarına karşı da dayanıklıdır. Bahçede kullandığınız ahşap mobilyaların bakımı ve korunması için idealdir.

Universallasur Silikonlu Dış Cephe Ahşap Verniği

Universallasur Silikonlu Dış Cephe Ahşap Verniği

Ahşap mobilya bakımı ve temizliği denildiğinde akla hemen ahşap masalar ve sandalyeler gelse de, evde bakımının yapılması gereken farklı ahşap alanlar da vardır. Bu alanlara örnek olarak ahşap kapı ve pencereler, doğramalar ve bahçe çitleri verilebilir. Universallasur Silikonlu Dış Cephe Ahşap Verniği, bu yüzeylerin korunması ve renklendirilmesi için kullanılan bir üründür. Kolay uygulanabilir ve üzeri de kolaylıkla tekrar boyanabilir.

Wetterschutzfarbe Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Boyası

Wetterschutzfarbe Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Boyası

Filli Boya Wetterschutzfarbe Su Bazlı Dış Cephe Ahşap Boyası, dış cepheler için geliştirilmiş bir ahşap boyasıdır. Dış ortam koşullarına mükemmel dayanıklılık gösterir, küf ve yosun gelişimine karşı koruma sağlar. İpek mat parlaklığı ile dış cephe ahşap yüzeylerinize şık ve gösterişli bir hava kazandırır.

Bilgi Servisi