Filli Boya Alpina Style Ürün Grubu

Duvar renkleri, iç mekanlara şık ve stil sahibi bir görünüm kazandırmanın en doğru yoludur. Bu nedenle evinde değişiklik yapmak isteyen pek çok kişi, işe duvarlarını boyayarak başlar. Göz alıcı şıklıkta, stil sahibi dekorasyonlara kavuşmanın en doğru yolu, size en iyi boya deneyimini yaşatmak için durmaksızın çalışan Filli Boya’nın Alpina Style iç cephe dekoratif boya ürün grubundan geçer.

Alpina Style İnci Doku

Alpina Style İnci Doku

Bir son kat iç cephe duvar boyası olan Alpina Style İnci Doku boya su bazlıdır ve içerisinde özel pigmentler vardır. Alpina Sytle İnci Doku’nun renk çeşitliliği ve inci dokusu evlerin son derece ferah ve şık bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Uygulaması pratik ve kolaydır.

Alpina Style İnci Doku Yarı Örtücü

Alpina Style İnci Doku Yarı Örtücü

Muhteşem boya deneyimini yaşamak ve yaşam alanınıza incinin asaletini getirmek için Alpina Style İnci Doku Yarı Örtücü’yü kullanın. Bu ürünün uygulaması kolaydır, renk çeşitliliği her çeşit ev dekorasyonuna kolaylıkla uyum sağlar.

Alpina Style Dalgalı Doku

Alpina Style Dalgalı Doku

Filli Boya Alpina Style Dalgalı Doku, su bazlı bir iç cephe boyasıdır. Alpina Style Dalgalı Doku, duvarlarınızın dokusuna beyaz çakıl taşları serpiştirir ve özel doku tanecikleri ise size muhteşem bir boya deneyimi yaşatır. Çok sayıda renk çeşidine sahiptir ve uygulaması da son derece kolaydır.

Alpina Style Kumlu Metalik Doku

Alpina Style Kumlu Metalik Doku

Alpina Style Kumlu Metalik Doku, adından da anlaşılacağı üzere duvarlarınıza parlak bir görünüm kazandırır. Boya içeriğinde özel kumlu tanecikler vardır. Alpina Style Kumlu Metalik Doku’nun uygulaması kolaydır ve iç mekanınıza ihtişam dolu bir görünüm kazandırır.

Alpina Style Varak

Alpina Style Varak

Alpina Style Varak, bir son kat dış cephe boyasıdır. Dekoratif boya özelliği taşıyan bu ürün dış cephelere metalik bir görünüm kazandırır. Alpina Style Varak, son derece dayanıklı bir üründür. Binanızın dış cephesinin uzun yıllar boyunca bozulmadan dekoratif görünümünü korumasını sağlar.

Bilgi Servisi