Filli Boya Bayii’lerinde Bulabileceğiniz 5 Şahane Ürün

Bu baharda evinizi güzelleştirerek kendinizi mutlu etmeye ne dersiniz? Bunun için evinize en yakın Filli Boya Bayii’ni ziyaret etmeniz yeterli!

Filli Boya Bayii’lerinde evlerinize güzellik katacak çok sayıda ürün var. Rengarenk dekoratif boya seçenekleri, boya işleminizi kolaylaştıracak fırçalar, ahşap mobilya bakım ürünleri ve çok daha fazlası… Yazımızda sizlere sunduğumuz 5 şahane ürün, Filli Boya Bayii’lerinde göreceklerinizin sadece küçücük bir kısmı!

Zengin Renk Kartelaları

Filli Boya renk kartelası

Filli Boya olarak, evinize güzellik katacak en iyi boya renklerini üretmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hem sezonun trendlerinden ilham alıyor hem de klasikleri asla unutmuyoruz. Nötr renkler kadar canlı renklere de özen gösteriyoruz. Farklı boya seçeneklerimizle mat renkleri, metal parlamaları, inci ışıltılarını evlerinize getiriyoruz. Muhteşem duvar renkleri için evinize en yakın Filli Boya Bayii’ni ziyaret etmeniz yeterli. Zengin renk kartelaları içinden seçiminizi yaparak stil sahibi bir eve sahip olabilirsiniz. Üstelik evinize “En Yakın Bayi” artık cebinizde. Şimdi akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirin ve adresinize en yakın Filli Boya Bayii’ne tek tıkla ulaşın!

Su Yalıtımı Monocrete

su yalıtımı Monocrete

Filli Boya Yapı Kimyasalı ürünlerinden biri olan Monocrete, evlerinizde kalıcı bir su geçirmeyen kaplama meydan getirir. Balkonda, banyoda, mutfakta ve küçük süs havuzlarında kullanılmak için elverişlidir. Hazırlanması için yalnızca su ile karıştırılması yeterlidir. Monocrete, evinizin ihtiyaç duyan noktalarında su ve neme karşı koruma sağlar. Hazırlanışı ve uygulaması son derece kolay olan Monocrete, Filli Boya Bayii’lerinde karşınıza çıkacak en işlevsel ürünlerden biridir.

Vital Su Bazlı Mobilya Boyaları

vital su bazlı mobilya boyaları

Filli Boya Vital ürün grubu sağlık standartlarına uygundur. Su bazlı olan Vital boya seçenekleri ile boyanan mobilyalar bulundukları alanda rahatsız edici koku yaratmazlar. Üstelik Vital boyaların birbirinden güzel renk seçenekleri var! Sadece suyla incelterek kullanılabilen Vital boya tiner maliyeti gerektirmez, hızlı kurur ve boya işleminizin daha hızlı bir şekilde bitmesine yardımcı olur. Dayanıklı yapısı ile uzun süre boyunca sararmaz. Evinizdeki mobilyalar da en az duvar renkleri kadar etkileyici olsun istiyorsanız, bu ürün grubunun tam size göre olduğundan emin olabilirsiniz!

Fil-fix Süper Masif Tutkal

İnşaat boyaları konusunda da en az iç cephe duvar renkleri kadar iddialı olan Filli Boya’nın Fil-fix Süper Masif Tutkal’ı yüksek yapıştırma gücüne sahip olan pembe renkli bir tutkaldır. Isı dayanımı arttırılmış olan bu ürün, kuruduktan sonra sağlam ve esnek bir film tabakası meydana getirir. Masifleme işlemleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Dekoratif Boya Fırçaları

dekoratif boya fırçaları

En iyi boya uygulaması için, boyanacak alana göre fırça seçimi yapmak gereklidir. Filli Boya Bayii’lerinde karşınıza çıkacak olan dekoratif boya fırçalarından ihtiyacınıza uygun olanlarını seçerek boya uygulamanızı kendiniz bile yapabilirsiniz. Bunun için birkaç püf noktasını bilmeniz yeterli. Örneğin, köşe noktalarını ve tavan-duvar birleşimlerini kestirme fırça ile boyamanız gerekirken, geniş alanları saten rulo ile boyamanız daha uygun olacaktır. Daha fazla bilgi için “En İyi Boya Uygulaması İçin” sayfamızı ziyaret edin.

Bilgi Servisi