Filli Boya Bayii’lerinde Hayatınızı Kolaylaştıracak Ürünler

Filli Boya Bayii’lerinde karşınıza çıkan evlerinizi güzelleştirmenin yanı sıra hayatlarınızı kolaylaştırır. Aklınıza yalnızca dekoratif boya seçenekleri gelmesin. Isı yalıtım malzemeleri, leke kapatıcılar, iç ya da dış cephelerde kullanabileceğiniz elastik tuğlalar ve çok daha fazlası… Tüm bu ürünlere kolayca ulaşmak için adresinize en yakın Filli Boya Bayii’ne keyifli bir yolculuk yapmaya ne dersiniz?

Caparol Kapatan

Caparol Kapatan

Evlerimizin duvarlarını temiz tutmak her zaman kolay değildir. Özellikle kış aylarında evimizde çok fazla vakit geçiririz ve buna bağlı olarak duvarlarımız da daha çabuk kirlenir. Duvar renkleri, kirli duvarlarda güzel durmaz. Bununla birlikte kış mevsiminin sonunda hemen badana boya yaptırmaya hazır da olmayabiliriz. İşte Caparol Kapatan bu durumlar için tam bir kurtarıcı!

Caparol Kapatan, hem boyalı hem de boyasız yüzeylerdeki nikotin, rutubet, is, yağ ve mürekkep ve yangın izi gibi tüm lekeleri mükemmel şekilde kapatır ve bu lekelerin tekrar yüzeye çıkmasını engeller. Her türlü yüzeye uygulanabilen Caparol Kapatan su ve deterjan ile kolaylıkla silinebilir. Kurşun içermediği için sağlığa zararı yoktur ve aynı zamanda kokusuzdur. Caparol Kapatan uygulamasından kısa bir süre sonra boya uygulanan alan yeniden kullanılabilir.

Capatect Elastik Tuğla

Capatect Elastik Tuğla

Hem iç hem de dış cephelerin dekorasyonu ve şekillendirilmesi için kullanılan Capatect Elastik Tuğla, iki farklı dokusu ve çok sayıda farklı renk seçeneği ile size mükemmel alternatifler sunan akrilik yapıda bir kaplama malzemesidir.

Uygulaması oldukça kolay olan Capatect Elastik Tuğla hafif, esnek, koruyucu ve nefes alan bir yapıdadır. Su buharı geçirme kabiliyeti oldukça yüksek olan Capatect Elastik Tuğla, asla solmaz ve yapıya kirlenmeye karşı mukavemet kazandırır. Capatect Elastik Tuğla ile kaplanacak olan yüzeyin temiz, sağlam, kuru, düz ve taşıyıcı olması gerekir.

ısı yalıtım malzemeleri

Isı Yalıtım Ürünleri

Daha düşük tutarda enerji faturası, daha fazla enerji tasarrufu ve daha iyi bir dünya için ısı yalıtımı olmazsa olmazlardan. Yalıtım işleminde en çok önem kazanan noktalardan biri de seçilen ısı yalıtımı malzemeleri. Isı yalıtımını daha ucuza getirmek için malzemeden fiyat kısmak büyük bir hata olacaktır. Bu durum kısa bir süre sonra binanızda sorunlar yaşanmasına ve bu malzemelerin astarı yüzünden pahalıya gelmesine neden olur. Kaliteli malzemelerle yapılan ısı yalıtımı işlemi 3 sene içerisinde kendisini amorti eder. Filli Boya Isı Yalıtım Ürünleri ile içiniz rahat bir şekilde ısı yalıtımı uygulaması yaptırabilirsiniz.

MetalMaxx Hammer

MetalMaXX Hammer silinmelidir.

Filli Boya ürün kategorisinin ürünlerinden biri olan MetalMaXX Hammer yüzeylere çekiçlenmiş metal görünümü veren parlak bir boyadır. Son kat boya olan MetalMaXX Hammer elektrik pano ve aksesuarlarında, madeni eşya sanayinde, metal büro eşyalarında kullanılabilir.

Alpina Style İnci Doku

Alpina Style İnci Doku

En iyi boya seçeneklerinin bir numaralı adresi olan Filli Boya’nın Alpina Style İnci Doku ürünü ile odalarınıza sade ama etkileyici bir pırıltıya sahip olan incinin asaletini getirebilirsiniz. Dekoratif son kat boyası olan Alpina Style İnci Doku’nun çok sayıda farklı renk tonu seçeneği var.

Görseller: housephoto.us

Bilgi Servisi