Filli Boya Garantili Boya Badana

Filli Ustam

Bu yaz evinizde boya badana yaptırmaya karar verdiyseniz, işlerinizi oldukça kolay bir hale getirecek bir önerimiz var: Filli Ustam.

Filli Ustam, Filli Boya tarafından sizlerin hizmetine sunulan bir platformdur. Bu platformda profesyonel ve güvenilir boya ustaları yer alır. Lokasyonunuza göre Filli Ustalardan birini seçerek evinizi emanet edebilirsiniz. Filli Ustaların her biri İnşaat Boyacısı Mesleki Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir ve aynı zamanda Filli Boya’nın ürün ve davranış eğitimlerini de tamamlamışlardır. Peki, Filli Ustam sistemi nasıl çalışıyor ve yaptırdığınız boya işlemi nasıl garantili oluyor? Bu soruların yanıtlarını yazımızda sizin için derledik.

Garantili Boya Badana Filli Ustam’da

Garantili boya badana hizmetini ayağınıza getiren Filli Ustam’dan yararlanmak oldukça basit. Bunun için öncelikle www.filliustam.com adresine giriyorsunuz ve ana sayfada yer alan forma evinizin bulunduğu ili, ilçeyi ve evinizin sahip olduğu odaların adetini giriyorsunuz. Bundan sonra karşınıza lokasyonunuza yakın tüm Filli Ustaların yer aldığı bir liste çıkıyor. Sistemde boya ustasının ismi, sertifika numarası, resmi ve özgeçmişi bulunuyor. Tüm bu bilgiler, evinizi güvenle boya ustamıza bırakabilmeniz anlamına geliyor. Filli Ustam, tüm iç cephe boya işlemlerinizde yardımınıza koşuyor.

Filli Ustam, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir sistemdir. Bu sistem aracılığıyla yaptırdığınız boya badana uygulaması, sistemde belirtilen şartlara göre 2 yıl boyunca Filli Boya Garantisi altına alınır. Uygulamanın garanti altına alınması için evinizin mutlaka Filli Boya iç cephe ürün ile boyanması gereklidir.

Filli Ustam, iç cephe boya uygulamalarında size garanti taahhüdü verir. Filli Ustanız tarafından evinizde iç cephe boya uygulaması dışında işlemler yapılırsa, bu işlemler garanti kapsamına girmez.

Boya uygulaması için randevu aldığınız Filli Usta, size 24 saat içerisinde dönüş yapar. İç cephe badana boya uygulamanız size söz verilen tarihte tamamlandıktan sonra size Filli Boya tarafından müşteri memnuniyet anketi gönderilir. Anketin doldurmasının ardından ise Filli Boya size garanti belgenizle birlikte ve içinde minik hediyelerin olduğu bir set iletir. Size de büyük bir keyifle evinizin tadını çıkarmak kalır!

Bilgi Servisi