Filli Boya Mimar Benim Uygulamasıyla Evinizi Saniyeler İçinde Boyayın

Evinizin duvar renkleri için karar vermek hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Hiç kendi evinizin mimarı olabileceğinizi düşünmüş müydünüz? Peki ya denemek istediğiniz renklerin duvarlarınızda nasıl duracağını saniyeler içinde görebileceğiniz aklınıza gelmiş miydi? Eğer yanıtınız hayır ise, Filli Boya Mimar Benim uygulamasını daha önce hiç duymadınız demektir!

Filli Boya Mimar Benim ile Evinizin Mimarı Siz Olun

Filli Boya Mimar Benim

Filli Boya Mimar Benim Uygulaması, evinizin duvar renkleri için seçim yapmayı hiç olmadığı kadar kolay, hızlı ve eğlenceli bir hale getiriyor. Mimar Benim uygulaması aslında kendi evinizin duvarlarında, istediğiniz renkleri görebilmeniz fikrine dayanıyor. Adeta mobil bir devrim niteliğinde olan Mimar Benim, oturduğunuz yerden yüzlerce rengi odalarınızın duvarlarınızın üzerinde görmenizi sağlıyor.

Filli Boya Mimar Benim uygulaması, duvar renkleri konusunda çığır açıyor. En son teknolojilerle geliştirilen bu uygulama, kullanıcılara keyifli bir deneyim sunuyor. Mimar Benim uygulamasının yapımında kullanılan gelişmiş teknolojiler, yaşam alanındaki ışığı ve gölgeyi de göz önünde bulundurarak söz konusu duvar renkleri için gerçeğe en yakın uygulamayı sunuyor. Üstelik uygulamayı kullanmak son derece kolay!

Filli Boya Mimar Benim Hem iOS’ta Hem Android’de!

Filli Boya Mimar Benim uygulamasını hem iOS hem de Android cihazlarınıza indirip kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için bir akıllı telefona ya da tablete sahip olmanız yeterli. Uygulamayı akıllı telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirin ve cihazınızı duvarınıza tutarak ister galerideki renkleri, isterseniz de kendi çektiğiniz fotoğraflardaki renkleri duvarınıza uygulayın. Üstelik tek bir dokunuşla Filli Boya kartelasında yer alan tüm renkleri deneyebilirsiniz.

Bilgi Servisi