Filli Boya Ödülleri

Mimar Benim En İyi Mobil Uygulama Ödülü Aldı

Filli Boya’nın iPad, iPhone ve Android cihazlar için hayata geçirdiği, kullanıcılarına yaşadığı mekanın mimarı olma ayrıcalığı yaşattığı “Mimar Benim” uygulaması Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından düzenlenen 5. DP Ödülleri’nde “En İyi Mobil Cihaz Uygulaması” kategorisinde 2. seçildi.

Doğrudan pazarlama sektörünün gelişimine katkıda bulunmak, özgün çalışmaları belgelemek ve uygulamalardaki kaliteyi arttırmak amacıyla düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri; birçok üstün özelliği bir arada sunan yapısıyla dünya genelindeki mobil uygulamalardan farklılaşılaşan Filli Boya Mimar Benim uygulmasını ödüle layık buldu.

Filli Boya “Mimar Benim” uygulaması; yaşam alanlarının kolayca ve istenildiği gibi renklendirilmesine imkan tanıyor; kullanıcıların hem çektiği hem de uygulamanın galerisinden seçtiği fotoğrafları elle veya otomatik olarak boyamasına olanak sağlıyor.

Uygulama aynı zamanda; yaşam alanlarını Filli Boya renkleriyle renklendirme, beğendikleri renkleri favorilerine ekleme ve tüm bu geliştirdikleri içeriği Facebook ve Twitter’da paylaşma olanağı da sunuyor. Ayrıca yaşam alanında farklı renkleri denemek isteyenler beğendiği rengin Filli Boya renk kodunu da uygulama sayesinde kolayca öğrenebiliyor.

Filli Boya’nın Mimar Benim uygulamasınınyeni versiyonunu ücretsiz olarak App Store’dan indirebilir, yaşam alanlarınızın renklerini siz de kolaylıkla seçebilirsiniz.